PBA Bowling

PBA Bowling 1.0.9

Trójwymiarowa kręgielnia w kieszeni

PBA Bowling to trójwymiarowy symulator gry w kręgle. nie jest to sobotnie wyjście z przyjaciółmi na kręgle, tylko prawdziwe zawody profesjonalistów. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Trójwymiarowa grafika
  • Intuicyjne sterowanie
  • Realistyczne efekty
  • Możliwość zastosowania kamery jako czujnika ruchu

Wady

  • Brak
Więcej

Doskonały
9

PBA Bowling to trójwymiarowy symulator gry w kręgle. nie jest to sobotnie wyjście z przyjaciółmi na kręgle, tylko prawdziwe zawody profesjonalistów.

PBA Bowling to kręgle doskonale przystosowane do platform mobilnych, z wyborem trybu gry (pojedynczo, turniej oraz gra treningowa). Program może wykorzystywać kamerę jako wykrywacz ruchu, dzięki temu możesz symulować rzut kulą. Możesz również tradycyjnie sterować przyciskami telefonu. Do wyboru są kule o różnej wadze oraz możliwość wpisania się na listę rekordów.

Trójwymiarowa grafika PBA Bowling pozwala nadać precyzyjny kąt wyrzucanej kuli, a odgłosy powinny zadowolić bywalców kręgielni. Możesz wybrać poziom trudności oraz zagrać ze znajomymi poprzez Bluetooth. Do wyboru masz najsławniejsze kręgielnie na świecie.

PBA Bowling to doskonała, trójwymiarowa gra w kręgle. Realistyczna fizyka, odgłosy oraz możliwość grania przez Bluetooth to jej niewątpliwe zalety.

Najczęściej pobierane Akcji na Windowsmobile

Więcej
PBA Bowling

Download

PBA Bowling 1.0.9